Küçük Elma (ÇB)

Bu içerik çeviri beklemektedir. Çevirmek isterseniz altyazı dosyasını BURADAN indirebilirsiniz. İçeriği çevirdikten sonra bize bagimsizsinemamerkezi@gmail.com adresinden ulaştırabilirsiniz. Eğer altta yer alan bilgi metni Türkçe değil ise onu da çevirmenizi tavsiye ve rica ediyoruz.
İçeriği çevirmeye başlarken lütfen altta yer alan yorum kısmından bunu belirtiniz. Böylece başka biri daha aynı içeriği çevirmeye başlamaz. Ve çeviriye başlamadan başkasının çeviriye başlayıp başlamadığını kontrol etmek için yorum kısmını kontrol ediniz.
İndirdiğiniz SRT uzantılı dosyayı Notepad programı ile açarak rakam kısımlarına dokunmadan sadece metinleri düzenleyerek bize gönderebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler 🙂 

“Oh, Little Apple!”, is a Red Army rendition of a traditional Russian folk song, regarding the operations of Bolshevik forces across Siberia during the Russian Civil War in ousting White Army leader, Alexander Kolchak and his Social Revolutionary (SRs) supporters. The military actions of the Red Army severely depleted the morale of Socialist-leaning forces under Kolchak’s administration, and as a consequence of his refusal to properly cooperate with his allied Socialist factions, he was betrayed and subsequently executed.

 

 

Yorum yapabilirsiniz