Kızıl Ordu Güçlüdür (ÇB)

Bu içerik çeviri beklemektedir. Çevirmek isterseniz altyazı dosyasını BURADAN indirebilirsiniz. İçeriği çevirdikten sonra bize bagimsizsinemamerkezi@gmail.com adresinden ulaştırabilirsiniz. Eğer altta yer alan bilgi metni Türkçe değil ise onu da çevirmenizi tavsiye ve rica ediyoruz.
İçeriği çevirmeye başlarken lütfen altta yer alan yorum kısmından bunu belirtiniz. Böylece başka biri daha aynı içeriği çevirmeye başlamaz. Ve çeviriye başlamadan başkasının çeviriye başlayıp başlamadığını kontrol etmek için yorum kısmını kontrol ediniz.
İndirdiğiniz SRT uzantılı dosyayı Notepad programı ile açarak rakam kısımlarına dokunmadan sadece metinleri düzenleyerek bize gönderebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler 🙂 

“Красная Армия всех сильней”, “The Red Army is the Strongest”, is a Soviet Russian Communist revolutionary song written in 1920 during the Russian Civil War. Also known as “White Army, Black Baron”, the song recounts the final Crimean Offensive throughout the conflict. The term, “Black Baron”, was the nickname for general Pyotr Nikolayevich of the White Army, in reference to his black clothing and uniform.

Yorum yapabilirsiniz